Potrzebujesz pomocy eksperta? Zadzwoń - 604 245 597

REKOMENDACJE

Opinie o nas :

” Dziękuję za pomoc i zainteresowanie tematem. Pełen profesjonalizm! Pozdrawiam, Cezary R. z Pucka, 18.07.2016 r.”

„Dziękuję , Pani Hanno za pomoc w sprzedaży naszej działki w Dziemianach. Życzę powodzenia i sukcesów”. Dorota A. z Gdańska, 13.11.2014 r.

” Jeszcze raz serdecznie Pani dziękuję za miłą współpracę.  Z pozdrowieniami Tamara Z.  Kwiecień 2013 r.”

„Sprzedać mieszkanie, kupić dom, powiązać jedno z drugim, bez stresu i staraniny to tylko w biurze Aneks z Panią Hanną Kwidzinską. Gorąco polecam. Warto skorzystać z tej bardzo  profesjonalnej firmy. Krystyna L.-K. z Kościerzyny. Marzec 2013 r.”

„Za pośrednictwem biura Aneks w Kościerzynie kupiłem nieruchomość. Najlepsza rzecz jaką zrobiłem w ostatnim czasie. A że odbyło sie to sprawnie to zasługa Pani Hanny Kwidzińskiej, jej pracy i zaangażowania. Tą drogą bardzo za jej pracę dziękuję. Marek K. z Kościerzyny . Październik 2012r.”

„Dzień dobry, chciałam serdecznie podziękować za pomoc w przeprowadzeniu czynności związanych z zakupem działki w Grzybowie i życzyć Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Pozdrawiam Beata K. z Gdańska 12.2010 r.”

„Na podstawie całokształtu zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego KOZ nie stwierdziła, żeby pośrednik w obrocie nieruchomościami Hanna Kwidzińska swym postępowaniem naruszyła ustawowe obowiązki, zawarte w art. 181 ust. 1 Ustawy o gospodarce nieruchomościami.

W świetle przedstawionych faktów i kolejności zdarzeń Komisja uznała, że działania podjęte przez pośrednika nie były sprzeczne z przepisami prawa, standardami zawodowymi oraz zasadami etyki zawodowej i uznała zarzuty postawione pośrednikowi Hannie Kwidzińskiej za nieuzasadnione.

Ponadto pośrednik w obrocie nieruchomościami Hanna Kwidzińska przedstawiła zaświadczenia o odbytych szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz udokumentowała posiadaie obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa. 29.11.2010 r.”

Dziękuję za wdzięk i bezpretensjonalność w pracy nad sprzedażą mojej nieruchomości. Andrzej W. ze Szkocji. 17.08.2010 r.

„Droga Pani Haniu, dziękujemy bardzo za ofiarną pracę w kierunku sprzedaży (naszej) nieruchomości. Jarosław i Izabella P. z USA 20.08.2009 r.”

„Chcę też podziękować za miłą i profesjonalną obsługę przy tej transakcji. Marzena P. 20.09.2007 r. ”

„Dzień dobry, Pani Haniu, jeszcze raz dziękuję za rzeczową i miłą obsługę. Pozdrawiam w swoim i żony imieniu Piotr. D z Poznania 10.04.2006 r.”

„Do wiadomości zainteresowanych (rekomendacja). Informuję , że w okresie od 11. lutego 2004 r. do 11. sierpnia 2005 r. współpracowałam jako pełnomocnik współwłaścicieli z pośrednikiem p. Hanną Kwidzińską w związku ze zbyciem 11 działek budowlanych w Kościerzynie.

W tym okresie pośrednik p. Hanna Kwidzińska wykazała się rzetelnością i zaangażowaniem oraz pomocą prawną w załatwianiu transakcji.

Zapewniła nam całą obsługę, tak, że tylko przyjeżdżałam i podpisywałam dokumenty u notariusz p. Iwony Borzyszkowskiej. Terminy i cenę uzgadniałyśmy telefonicznie.

Pomagała mi w dzieleniu pieniędzy (zgodnie z orzecznictwem sądowym) za zbyte działki i przekazaniem ich na konta pozostałych współwłaścicieli (…).

Pośrednik w obrocie nieruchomościami p. Hanna Kwidzińska wykazała się w sposób profesjonalny w zbyciu nieruchomości.

W imieniu swoim i pozostałych współwłaścicieli serdecznie dziękuję. Krystyna K. z Tczewa. 13.10.2005 r.”

„Zanim Aneksowi zleciłem sprzedaż moich działek budowlanych, sam zajmowałem się sprzedażą. Dawałem ogłoszenia, jeździłem z klientami na działki, rozmawiałem z ludźmi. Kosztowało mnie to wiele nerwów i czasu, i tak żadnej nie sprzedałem. Dopiero, kiedy biuro zajęło się sprzedażą działek , mogłem odetchnąć i uspokoić się. Nie musiałem już o nicsię martwić, wysłuchiwać narzekań, pretensji, biegać po urzędach, aby załątwić jakieś dokumenty. Potem także biuro Aneks pomogło mi kupić mieszkanie. Gdyby nie biuro sprzedający oszukałby mnietak, jak zamierzał. Nie udało się mu. Już nigdy więcej nie będę sprzedawał i kupował nieruchomośći bez biura. Jest spokojnie, szybko, korzystnie, uczciwie i bezpiecznie. Andrzej H. z Kościerzyny. 02.10.2004 r.”

Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA FIRMA
Sprawdź naszą rzetelność na
http://www.rzetelnafirma.pl/QJJQZNEW/1

Rzetelna Firma

Jesteśmy uczestnikiem sieci MLS, tj. (dosł. system wielokrotnego oferowania nieruchomości) ogólnopolskiej bazy nieruchomości w sieci profesjonalnych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w całej Polsce, które współpracują ze sobą przy sprzedaży, kupnie, wynajmie, najmie i dzierżawie nieruchomości. Współpraca odbywa się na ściśle określonych zasadach opracowanych przez regionalne stowarzyszenia pośredników w obrocie nieruchomościami należące do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w Warszawie.

sprzedaż mieszkania tanio kościerzyna

www.mls.pomorze.pl

działki pod zabudowę sprzedam kaszuby

Jesteśmy:

członkiem

Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Gdyni

                     Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

www.sppon.pl

członkiem

Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości
w Warszawie

kościerzyna kupno działki
www.pfrn.pl

członkiem

Konfederacji
Pracodawców Polskich

kupno mieszkania kościerzyna

www.pracodawcyrp.pl

Nasze oferty znajdą Państwo między innymi na stronach:

worldproperties.com worldproperties.eu

www.worldproperties.com                 www.worldproperties.eu

realtor.com Fagora - portal wiarygodnych nieruchomości

www.realtor.com/international                         www.fagora.pl

 

Worldproperties to potężna platforma zawierająca najlepsze elementy sieci społecznościowych i marketingu. Relacje są podstawą sukcesu w biznesie, a nowe technologie pozwalają te relacje rozwijać pomiędzy pośrednika na całym świecie. WorldProperties pomaga pośrednikom przekraczać bariery językowe i geograficzne w celu prowadzenia międzynarodowego obrotu nieruchomościami. Nawet pośrednikom, którzy nie są aktywnie zaangażowani w działalność transgraniczną, strony WorldProperties pozwolą poprawić ich widoczność i pozycję na lokalnym rynku nieruchomości.

W portalach uczestniczy:
  • 46 krajowych stowarzyszeń
  • z 42 krajów
  • na pięciu kontynentach
(Argentyna, Belize, Brazylia, Kanada, Costa Rica, Czechy, Chiny, Dania, Dominikana, Egipt, Salvador, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Gwatemala, Honduras, Węgry, Indie, Irlandia, Włochy, Jordania, Łotwa, Meksyk, Nowa Zelandia, Nikaragua, Norwegia, Paragwaj, Peru, Polska, Portugalia, Rosja, Arabia Saudyjska, Południowa Afryka, Hiszpania, Szwecja, Tajlandia, Turcja, Ukraina, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone).
  • 2 miliony pośredników w obrocie nieruchomościami
  • 3 miliony ofert nieruchomości z całego świata.
Eksport ofert na worldproperties.com:
  • Rozszerza zasięg rynku – zwiększenie liczby potencjalnych kupujących
  • Polepsza widzialność – lokalnie, regionalnie, krajowo i międzynarodowo
  • Służy potrzebom klientów – ich nieruchomości mogą znaleźć obcokrajowy zainteresowani inwestowaniem, zakupem w Polsce
  • Dostarcza jedynych w swoim rodzaju możliwości przeprowadzania transakcji na rynkach międzynarodowych (Źródło: www.fagora.pl)

 

NAVIRO © Copyright 2012